Poradnik medyczny


autor:  DomenaZdrowia.pl
kategoria:  Poradnik medyczny

Afrodyzjaki nie od dziś stanowią chętnie wykorzystywane środki do polepszania jakości życia seksualnego. Ich zastosowanie znane jest ludzkości od wieków. W artykule zaprezentuję te bardziej i mniej znane.

Egzotyczne afrodyzjaki

Egipt

napój asser roman
Pod tą poetyczną nazwąkryje się mieszaninaz miąższu dwóch granatów zmiksowanych z łyżeczką wody różanej, 300 ml lodowatej wody, sokiem z 1/2 cytryny i odrobiną miodu do smaku. Napój ten najlepiej smakuje, jeśli go dobrze schłodzisz. Dla niej i dla niego, podobno działa świetnie.

Chiny

zupa z gniazda jerzyka
(zbudowanego z glonów) dla kobiet oziębłych lub nierozbudzonych seksualnie. Wzmaga pożądanie i zwiększa ukrwienie żeńskich narządów płciowych. To rewelacyjne działanie jest skutkiem wysokiej zawartości fosforu. Gniazda jerzyków można czasami dostać w sklepach z żywnością orientalną.

Kraje arabskie

mleko wielbłądzie
Arabowie, którzy kochają wszystko, co słodkie, wielką moc przypisują mleku wielbłądziemu ze sporym dodatkiem miodu i świeżych, bardzo słodkich daktyli. Mleko wielbłądzie bywa w sklepach orientalnych i ze zdrową żywnością. Uwaga: nie należy przekraczać 15 mg mleka na kilogram wagi ciała!

Indie

grochówka
z czterech części przemacerowanego grochu włoskiego (cieciorki), jednej części miodu, jednej części utartej cebuli i czterech części wody. Wszystko to gotuje się na wolnym ogniu około godziny, potem cedzi, klaruje i podaje z warzywami. Według Ananga Ranga, czyli hinduskiej "Sztuki kochania", zupę należy jeść codziennie rano

Jamajka

bananowy nektar
Osiem bananów należy upiec w skórkach do miękkości w temp. 150 stopni. Miąższ można wyrzucić - ważna jest wewnętrzna strona skórki. Należy wszystko z niej zeskrobać, dodać nieco przyprawy allspice z Jamajki i 50 g melasy. Do takiej papki wlewa się łyżkę wody i rozpuszcza, podgrzewając na malutkim ogniu.


zapisujemy ocenę
Oceń artykuł:
Wasza ocena: 0.0 (0 głosów)

Poprzedni Następny

Wszystkie artykuły w Serwisie DomenaZdrowia.pl mają wyłącznie cel edukacyjno-poznawczy i w żadnym wypadku zawarte w nich wskazania nie mogą zastąpić wizyty lekarskiej czy uznanej metody leczenia. W przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.
Administrator Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności z powodu wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.


 

Podobne artykuły